|
На що прицілився Медведчук, повертаючись в українську політику
Як повідомляють джерела, Віктор Медведчук прицілився на роль одного з керівників України. Після наступних виборів Медведчук, якого небезпідставно вважають агентом російського впливу в українській політиці, вступає в партію \'За життя\'.
Віртуальний політичний проект \'За життя\' виник, заповнюючи електоральний вакуум на поле Партії регіонів, який утворився після втечі Януковича. Головним ресурсом партії був вплив на декілька телеканалів, які вона конролювала. Спочатку партія існувала виключно як телекартинка, без реальних осередків, наймаючи час від часу людей за гроші для проведення гучних мітингів.
Читайте також: Технології часів Кучми: як Порошенко маніпулює нами за рахунок держбюджету
Але з наближенням виборів \'За життя\', вже набравши рейтинг завдяки телебаченню та галасливим заявам свого лідера Вадима Рабіновича, почала утворювати осередки та обростати людьми. З огляду на, що соціологія дає партії \'За життя\' високі показники, Медведчук як тіньовий лідер цього політичного проекту, може претендувати на високу посаду за підсумками парламентських виборів восени 2019 року, коли повинна бути створена нова коаліція в українському парламенті.
Віктор Медведчук повертається у велику політику
Якщо \'За життя\' увійде до парламенту, а потім до правлячої коаліції, Медведчук націлений на роль спікера Верховної Ради, що в умовах парламентсько-президентської республіки дасть йому величезні повноваження. Фактично, саме спікер парламенту є другою за впливом особою та управляє державою в разі усунення президента. Саме так передбачено конституцією України в редакції 2004 року, яка була підготовлена правильно, за участі Медведчука.
Але для того, щоб прийти до влади, Медведчук має розібратися з головними конкурентами партії \'За життя\' на виборчому полі – Опозиційним блоком. Тому, схиляючи їх до укладення політичного договору, який гарантуватиме Медведчуку місце спікера, він почав виховний процес.
Так, телеканали, які пов\'язують з ім\'ям Медведчука, наприклад, 112 – повністю прибрали з ефіру представників опозиційного блоку. Навіть тих, хто потрапляв на канал за гроші. Таким чином, Медведчук намагається схилити Опоблок до пошуку домовленості з ним. В рамках якої, повторюся, йому і повинно бути гарантовано місце спікера.
Паралельно спеціалізований сайт \'Детектор Медіа\' підрахував, що за один місяць число появ цитат Медведчука в ефірі 112 склало більше, ніж за весь попередній рік.
Як ще одну ознаку повернення Медведчука в політику називають і долучення його дружини Оксани Марченко до найближчого сезону шоу \'Танці з зірками\' на каналі \'1+1\', що вже викликало протести у колектива новин цього телеканалу.
Оксана Марченко
Фактично, у передвиборчий період Марченко долучиться до кампанії з формування потрібного Медведчуку політичного іміджу, завдяки якому він спробує вчергове видурити в українців голоси та прийти до влади. Але найгучніше про закулісний вплив Медведчука та його амбіції говорить інший кричущий випадок. Днями стало відомо, що зі сценарію фільму про Василя Стуса, який наполовину профінансований коштом нашого бюджету, зник Медведчук як персонаж, який був адвокатом поета.
Читайте також: Як \'Народний фронт\' і Аваков вирішили подоїти держбюджет і \'Адміністрацію морських портів\'
Зокрема, з фільму вичистили сцену останнього засідання суду над Стусом. Суду, який не визнавався ні самим поетом, ні світовою спільнотою, але був визнаний адвокатом Віктором Медведчуком. Після чого Василь Стус був засланий до радянського табору, де він і помер за 6 років до здобуття Україною незалежності.
Василь Стус
Зі слів учасників знімального процесу, продюсерам подзвонили з так званої \'адміністрації\' Медведчука й погрожували неприємностями, якщо ті не приберуть згадку про призначеного радянською владою адвоката – Віктора Медведчука. При чому офіційні версії теж різняться – за однією з них, прибрати згадку про Медведчука попросив син поета, за іншою – начебто скорочення відбулося з метою економії хронометражу.
В такий спосіб, фактично, відбувається зачистка інформаційного поля від небажаної для Медведчука теми. Згадка про роль у тому судовому процесі особливо небезпечно для Медведчука напередодні виборів, адже прем»єра фільму про Стуса запланована на 28 лютого наступного року, за місяць до виборів президента і за вісім місяців до парламентських виборів.
Тобто, якщо фільм піде у прокат зі сценою про Медведчука, це стане постійним негативним фактором для його політичних амбіцій. Загалом роль Медведчука в історії Стуса є абсурдною. Адквокати Роман Титикало та Ілля Костін, які заглибилися в архіви та знайшли стенограму засідання, роботу Медведчука у цій справі розцінили як \'порушення адвокатом прав клієнта на захист\'.
Дисидент Євген Сверстюк згадує зі слів Стуса, що той вважав Медведчука – цитую – \'людиною комсомольського агресивного типу, що він його не захищає, не хоче його розуміти і, власне, не цікавиться його справою\'.
Євген Сверстюк
У підсумку, Стус відмовився від адвоката Медведчука, який був призначений йому радянською державою, але той продовжував виконувати свою роль. При чому він не підтримував клопотання свого підзахисного про відвід всьому складу суду або про допуск на процес представників міжнародних правозахисних організацій.
Більше того, Медведчук визнав правильною кваліфікацію злочинів, які інкримінувала радянська влада Стусу – виготовлення, зберігання і розповсюдження \'ворожої літератури з метою підриву та ослаблення радянської влади, що порочить радянський державний і суспільний лад\'.
Роль Медведчука в процесі над Стусом є історичною правдою, яка потребує не лише дослідження правниками чи науковцями – про неї має знати весь український народ, на голосах якого Медведчук знову рветься до влади. Тільки в такий спосіб можна будувати чесну державу, яка слугуватиме інтересам усіх громадян, а не лише купки олігархів та агентів іноземного впливу.
https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#ООС https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Донбас https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Україна https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Ukraine https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#ЗСУ https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Війна
https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#ССО https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#ЗСУ https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#ООС https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Війна https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#АТО https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Донбас https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Україна https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Ukraine
\'Армія
- це моя доля\', - вирішила собі колись випускниця школи Поліна
Кравченко. Наслухавшись розповідей друга-танкіста, дівчинка почала
марити про офіцерське звання, військову форму і службу в Збройних силах.
Це було колись, задовго до війни…
Тож дочекавшись останнього
дзвоника, дівчина з Кіровоградщини попрямувала до Львова втілювати мрію,
а саме - вступати до тамтешньої Академії Сухопутних військ.
Перший
крок до ЗСУ не вдався. Тож не пройшовши до сухопутки, Поліна вступила
до Львівської політехніки, але від мрії не відмовилась. Вже за рік вона
спробувала вступити до Харківського університету повітряних сил і знов
невдало. Третьою спробою потрапити до ЗСУ був план «військова кафедра».
Та, як на гріх, виявилося, що на факультеті на якому вчилась Поліна,
така відсутня.
Три спроби і всі марні.
Зрештою Поліна вирішила, що армія мабуть то не її доля.
Занурилась у навчання в політехніці. Згодом, намітивши собі шлях в
журналістиці, почала стажуватись на телеканалах, зніматись та працювати
на ТБ.
2014 рік - війна.
Поліні здалось, що може це і є її
шанс - поєднати два своїх захоплення - журналістику та стару мрію про
Збройні сили, висвітлювати події на фронті, їздити на передову,
спілкуватись з військовими.
Дівчині запропонували підписати контракт, офіційно вступити до лав Збройних сил та ще й виконувати роботу прес-офіцера.
1 квітня 2017 року вона підписала контракт. В \'учєбкє\' вчилась наводити
та стріляти з протитанкової гармати МТ-12. Офіційно в бригаду потрапила
саме, як командир відділення протитанкового взводу. Але з першого дня,
дівчина із журналістським досвідом опинилась в пресс-службі 56-ої
окремої мотопіхотної бригади.
\'Я, - розповідає Поліна, -
займаюсь тим, що вмію і що знаю. Я навчалась писати тексти, знімати
сюжети, спілкуватись з людьми. Тут, в пресс-службі, куди я
прикомандирована, саме це і роблю. Хотілось би лише більш потужну і
професійну техніку: мікрофон, \'пітлічку\', більш професійну камеру, аби
просто на передовій знімати класні сюжети, робити цікаві матеріали
гарної якості\'.
А ще Поліна зізнається, що не дивлячись на те що
довго мріяла потрапити до складу ЗСУ, багато що здивувало, до певних
речей виявилась неготовою. Про погано говорити не хоче, зате радісно
перераховує позитивні моменти:
\'Армія дає тобі великий колектив,
крізь маєш знайомих і ти з ними постійно бачишся, постійно співпрацюєш,
їздиш на якісь збори, наради, відрядження по роботі і стаєш з ними майже
сім;єю. Я познайомилась з купою людей. Армія загартовує. Я сама
боягузка, переживаю за все, а от поспілкуєшся з такою людиною, як наш
Вовчик, який був поранений, ходить на протезі і все рівно воює, і при
цьому такий він на позитиві, що я собі думаю - ну чого це мені нить\'.
Юнна і тендітна вона поруч із воїнами своєї бригади: на полігоні та на
передовій, нині це - Опитне, Піски, Невельське. Поліна не скаржиться на
тяжкі побутові умови, часом нервову роботу, небезпеку. Але вона
переймається розрухою, яку принесла війна. \'Я просто розплакалась після
першої поїздки до Пісків, тож люди все будували, жили там, а нині
суцільні руїни. Війна страшне лихо наробила\', - зізнається. А ще
військова обожнює тварин і готова годувати та бавити всіх собак ООС, що
трапляються їй на шляху.
Історик, письменник, доброволець \'Правого Сектора\', командир підрозділу розвідки з позивним \'Санта\'. Спочатку був волонтером, а потім пішов добровольцем на фронт та воює в Авдіівці. Він не професійний військовий, але блискуче розробляє військові операції. Володимир - багатодітний батько п\'ятьох дітей. Також допомагає спецінтернатам для дітей із особливими потребами, за яких держава майже забула. Людина з дуже світлою і доброю душею, вартий, щоб ним захоплювались !
https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#ВІЙНА https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#ДОНБАС https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#УКРАЇНА https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#ЗСУ https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#ССО https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Ukraine https://ukropen.net/...\' style=\'text-decoration-line: none; outline: none; color: rgb(43, 131, 153); margin: 0px; padding: 0px; font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif, "Lucida Sans"; font-size: 13px;'>#Army
День Військово-Морських Сил Збройних Сил України (День флоту України, День Військово-Морських Сил України)
Для встановлення дати святкування найвагомішою стала історична подія липня 907 р - морський похід і перемога київського князя Олега під Константинополем
|
Закрити |